Kosmetické studio DagmaR

KOSMETICKÉ STUDIO
DAGMAR

8. května 16
Olomouc

Mapa

GPS:
49.5952714N, 17.2491058E

Kosmetické studio DagmaR

Kosmetické studio DagmaR

Sledujte aktuální novinky na FACEBOOKU.

Kosmetické studio DagmaR
OSTATNÍ SLUŽBY

PŘÍSTROJOVÁ OŠETŘENÍ


TRIPOLLAR

Technologie TriPollar™ udává nový standard v oblasti péče o pleť a tělo užívající radiofrekvenční energii a posouvá hranice efektivnosti jejího využití.

PÉČE O TĚLOVýsledky jsou jasně viditelné po prvním ošetření
PÉČE O TĚLOOšetření přístrojem je zcela bezbolestné
PÉČE O TĚLO4-8 ošetření stačí k dosažení dlouhotrvajících výsledků

Kosmetické studio DagmaR

VÝSLEDKY KLINICKÝCH TESTŮ:
PÉČE O TĚLORedukce obvodu pasu až o 9 cm
PÉČE O TĚLORedukce obvodu stehen až o 7 cm
PÉČE O TĚLOLifting obličeje
PÉČE O TĚLOVyhlazení vrásek a kontur obličeje
PÉČE O TĚLOVynikající výsledky v odstraňování tzv. dvojité brady
PÉČE O TĚLOVyhlazení pokožky po liposukci
PÉČE O TĚLOVypínání pokožky a redukce tuku v oblasti břicha po těhotenství
PÉČE O TĚLOZlepšení textury a vypínání pokožky na zadní straně rukou

PÉČE O TĚLO

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Obroušení kůže přístrojem, který je vybaven diamantovými nástavci a podtlakovým sáním. Ideální řešení pro odstranění nečistot a odumřelých kožních buněk!
Neinvazivní metoda omlazení pletí a čištění pokožky je absolutně bezbolestná, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality. Výsledky dosažené touto metodou jsou na první pohled výrazné hned i po jediném ošetření. Odcházíte krásnější se svěží, mladě a zdravě vypadající pletí.
Počet ošetření záleží na celkovém stavu pleti, jejím biologickém stáří a kombinaci s jinými metodami, doporučuje se nejlépe 6 - 8 sezení v intervalu 1x za čtrnáct dnů až 1x za měsíc. Po aplikaci je NUTNÉ se chránit před slunečním zářením.INFRA PODLOŽKA BIOMAT – TERMOTERAPIE

PÉČE O TĚLORICHWAY AMETHYST BIOMATTM je termo- terapie dlouhovlnným infračerveným zářením stimulující produkci vnitrobuněčného tepla a energie. Toto záření pronikne tkání až do hloubky 15 cm. Bio-Mat termoterapie je určena i pro každodenní použití.

NÍZKÁ TEPLOTA:
stimuluje hluboký spánek, relaxaci, regeneraci, odstraňuje únavu a uvolňuje autonomní nervovou soustavu.

STŘEDNÍ TEPLOTA:
podporuje masáže, prevenci proti onemocnění, zlepšuje krevní oběh a bazální teplotu, relaxaci, odstraňuje bolest svalů a kloubů, důležitá rekonvalescence po úrazech a operacích.

VYSOKÁ TEPLOTA:
nahrazuje infračervenou saunu! Doporučená dávka 30-60 minut, rychlá hluboká detoxikace, první pomoc při omrzlinách a hypotermii, sportovní rehabilitace, celková relaxace.


Kosmetické studio DagmaR

PÉČE O TĚLOBazální teplota 37°C je nedílnou součástí homeostaze (je to schopnost udržovat stabilní vnitřní prostředí, které je nezbytnou podmínkou jejich fungování a existence, i když se vnější podmínky mění), která je základním kamenem vašeho zdraví. Bio-Mat termoterapie pomáhá organismu nastolit a udržet stav homeostaze.

PÉČE O TĚLOLéčebné účinky Bio-Mat termoterapie: odstraňuje bolest zlepšuje krevní oběh urychluje hojení tkáně zahřívá a uvolňuje svalovou tkáň zlepšuje kvalitu spánku a funkci trávicího ústrojí pomáhá udržet rovnováhu nervového systému pomáhá odstranit toxiny a metabolický odpad zvyšuje hladinu energie a tepla v těle pomáhá v boji proti rakovině tím, že stimuluje produkci proteinu tepelného šoku (HSP), aktivitu enzymů, zvyšuje bazální teplotu a účinnost chemoterapie pomáhá odstranit negativní vedlejší účinky chemoterapie, radioterapie a hypotermie

PÉČE O TĚLORICHWAY AMETHYST BIOMATTM je domácí zdroj dlouhovlnného infračerveného záření a záporných iontů určený pro pacienty s omezenou schopností pohybu dlouhodobě ležící každodenní regeneraci, relaxaci a rehabilitaci preventivní péči proti onemocnění (včetně rakoviny)

PÉČE O TĚLO

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

PÉČE O TĚLOOšetření pleti pomocí galvanické žehličky je jedním ze způsobů, jak můžete svou pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky. Žehlička pleť omlazuje, oživuje a vyrovnává vrásky. Pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Kosmetické studio DagmaR

BIOSTIMULAČNÍ LASER
PROČ LASER V KOSMETICE?

PÉČE O TĚLOVýrazně pomáhá léčit problémy akné – Zpomaluje přirozené stárnutí pleti – Urychluje hojení jizev, otoků a modřin

PÉČE O TĚLOV první fázi dochází k cílenému prokysličení buněčných struktur v hloubce pórů a tím i k účinnému omlazení pleti. Účinek je vnímán jako pocit svěžesti a na omak hebké pleti. Pleť je jemně vypnuta.

Kosmetické studio DagmaR

PÉČE O TĚLOV druhé fázi je ochranný film pleti postupně a dlouhodobě zbaven bakteriálních populací jak na povrchu, tak v hloubce pórů.

Metoda Lasocare

Kosmetické studio DagmaRPÉČE O TĚLOPo vmasírování speciálního gelu do hloubky kožních pórů dojde pomocí laserového paprsku k nastartování reakce, jejímž výsledkem je intenzivní okysličení pleti, jenž je jinými metodami prakticky nedosažitelné. Výsledkem je rychlá regenerace jednotlivých vrstev pleti, což se projeví stejnoměrným vypnutím pleti, částečným vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek větších.

TŘI ZÁKLADNÍ EFEKTY:
PÉČE O TĚLOAnalgetický
PÉČE O TĚLOProtizánětlivý
PÉČE O TĚLOBiostimulační

PÉČE O TĚLO

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

PÉČE O TĚLOHloubkové čištění pleti, vyčistí až 80% pórů.

PÉČE O TĚLOOdstranění odumřelých buněk a nadměrného mazu z povrchu pokožky důkladný peeling pomocí ultrazvuku mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a k rozjasnění pleti učinnější zapravení výživných látek do kůže a je o 60% efektivnější než ruční vmasírování výživných látek efektivnější péči o pleť, nedochází k poškození drobných kapilár a proto je vhodné pro ošetření citlivé pleti s již popraskanými žilkami čištění pleti při léčbě akné v kombinaci s vitaminem A.

PÉČE O TĚLOOčekáváně efekty po ošetření ultrazvukovou špachtlí Panestetic.

PÉČE O TĚLOCelkové omlazení lifting a hydratace projasnění pleti.

Kosmetické studio DagmaR

Kontraindikace: epilepsie, kardiostimulátor, čersvý zánět na ošetřované pleti, rakovina, těhotenství, implantované elektronické zařízení, srdeční onemocněníDermaPen

Ošetření pleti elektronickým mikrojehličkovým perem DermaPen je revoluční alternativou dermarollerového ošetření. Jedná se o mikrojehličkovou terapii ke stimulaci tvorby kolagenu. Pomocí přístroje vpravujeme do hlubších vrstev kůže účinné látky a séra k zajištění elasticity pokožky díky remodelaci kolagenu a elastinu omlazení a barevné sjednocení pleti korekce vrásek a drobných rýh regenerace pokožky zmírnění pigmentací a hyperpigmentací korekce jizev, jizviček po akné a strií stažení pórů, vypnutí pleti.PARAFÍNOVÉ ZÁBALY

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na obličej, dekolt, ruce, záda,stehna nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky. Před aplikací se doporučuje nanést výživný pleťový krém, nebo masku, která se pak beze zbytku vstřebá. Během zábalu dochází k předání tepla a účinných minerálů do pokožky, zvyšuje se její prokrvení, změkčení a zvyšuje se její tonus, zároveň má blahodárný vliv na drobné klouby, uvolňují se svalové spazmy. Mezi nejoblíbenější patří parafínové zábaly rukou a nohou, pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy např. při práci na počítači.Kosmetické studio DagmaR   -   gsm: 736 655 153   -   e-mail: kosmetika.d@seznam.cz   -   internet: www.kosmetika-olomouc.com
WebDesign grafické studio PEOPLEART