Kosmetické studio DagmaR

KOSMETICKÉ STUDIO
DAGMAR

8. května 16
Olomouc

Mapa

GPS:
49.5952714N, 17.2491058E

Kosmetické studio DagmaR

Kosmetické studio DagmaR

Sledujte aktuální novinky na FACEBOOKU.

Kosmetické studio DagmaR
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

PÉČE O TĚLOČištění pleti

PÉČE O TĚLOChemický peeling

PÉČE O TĚLOBarvení řas a obočí

PÉČE O TĚLOAplikace masek

PÉČE O TĚLOMasáže obličeje a dekoltu

PÉČE O TĚLOMikromasáž očního okolí

PÉČE O TĚLODepilace obličeje FilmWax

PÉČE O TĚLOTělové depilace

PÉČE O TĚLOSpeciální obličejové kúry (anti-akné, liftingová, výživná, hydratační, rozjasňující, vypínací, anti-aging, depigmentační...)

PÉČE O TĚLOLéčba akné, kuperózy

PÉČE O TĚLOOmlazující, hydratační ošetření rukou

PÉČE O TĚLOHollywood Body Wraps – Detox, Slim, Anticellulite
PÉČE O TĚLO

CÍLENÁ OŠETŘENÍ BIOCEUTIKY NATINUEL a [comfort zone] – V KAŽDÉM Z TĚCHTO OŠETŘENÍ MÁTE ZDARMA!! 10´ nasvícení BIOSTIMULAČNÍM LASEREM!

Kosmetické studio DagmaR

HYDRATACE

(+ hloubkové čištění ) včetně kratší kosmetické masáže
Cena: 850,- Kč

HYDRATAČNÍ, PROTIZÁNĚTLIVÉ OŠETŘENÍ

Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou, citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci
Cena: 950,- Kč

HYDRATAČNÍ, ROZJASŇUJÍCÍ A VYPÍNACÍ OŠETŘENÍ

Hydratuje, rojasňuje a současně poskytuje estetický a funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci vrásek, působí proti glykaci s vypínacím efektem.
Cena: 1150,- Kč

MANDOBIONICO

Univerzální kúra vhodná pro všechny typy pleti. Může být prováděna bezprostředně před nebo po opalování. Působí zejména na regeneraci kůže, používá se rovněž na léčbu dermatitidy, sjednocuje tón pleti.
Cena: 1050,- Kč

MANDOBIONICO + LIFTING SUPREME

Univerzální kúra vhodná pro všechny stabilizované pleti. Působí zejména na osvěžení a rozjasnění pleti, sjednocuje její tón a viditelně ji omlazuje
Cena: 1250,- Kč

LIFTINGOVÁ KÚRA

Ošetření poskytuje současně estetický i funkční výsledek. Má inovativní přístup k eliminaci a výplni vrásek, zpevnění kontur obličeje, působí proti glykaci a má liftingový efekt. Omlazuje oční okolí.
Cena: 1150,- Kč

LIFTING + HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ

Specifická léčba pro obličej a krk pro suchou a citlivou pleť se ztrátou vitality, která vyžaduje intenzivní hydrataci a regeneraci. Má silně omlazující, liftingový a čistící účinek.
Cena: 1050,- Kč

KOLAGEN III ANTI-AGING

Léčebná ANTIOXIDAČNÍ TERAPIE PLETI. Ošetření vhodné pro projevy středního stárnutí pokožky (v dobrém stavu), pro obnovu fibroblastů, bio-stimulaci kolagenu III v souvislosti s antioxidačním působením.
Cena: 1250,- Kč

MATRIX – ANTI-AGING

Ošetření vhodné pro stárnutí středně silné, při jinak dobrém stavu pokožky. Jde o RESTRUKTURALIZACI pokožky, kdy je možné působit i na revitalizaci epidermální buňky.
Cena: 1250,- Kč

VITAMÍN C ANTI-AGING

Revitalizační ošetření antioxidační a biostimulační. Velmi výjimečným působením vitamínu C je aktivně působeno na pleť tak, aby se zabránilo jejímu rychlému stárnutí. Pleť velmi oživuje a současně navozuje silnou biologickou stimulaci v dermis.
Cena: 1050,- Kč

Kosmetické studio DagmaR

OMLAZENÍ OČNÍHO OKOLÍ – BOTOLIFT

Inovativní ošetření oční kontury. Vhodné proti výraznému stárnutí očního okolí s velmi výraznými vráskami, otoky a tmavými kruhy pod očima. Účinky: Omlazení oblasti kolem očí, výrazné zlepšení kompaktnosti pokožky, pevnosti a pružnosti očního okolí, eliminace tmavých kruhů a váčků pod očima. Celkové zlepšení struktury pokožky, odstranění jemných linek a výrazné působení na kontrakci mimických svalů. Účinek podobný jako u botoxové aplikace!!!
Cena: 350,- Kč

NOBOTOX

Rychlý estetický efekt omlazení očního okolí bez aplikace botoxu. Léčba je indikována pro silné působení inhibicí kontrakce obličejových svalů.
Cena: 350,- Kč

INTERAKTIVNÍ P63 TERAPIE PLETI

Interaktivní omlazující ošetření s celkovou obnovou epidermis, 18 ošetření během 3 měsíců. Kúra vhodná především pro suchou, slabou pokožku s vráskami různého druhu, při ztrátě elasticity a pevnosti.
Cena: 1600,- Kč

MANDLOVÉ OŠETŘENÍ LEHKÉHO AKNÉ

Vhodné pro odolnou, nebolestivou pleť. (mírné akné vulgaris, kapilární folikul zánět., zánět kůže)
Cena: 1200,- Kč

ANTI-AKNÉ

Ošetření vhodné na aknózní, „nečistou“ a mastnou pleť a rozšířené póry. Reguluje hypersekreci kožního mazu, eliminuje keratinické ucpávání, má antibakteriální a keratolytické účinky.
Cena: 850,- Kč

HOMEO ROSE – Léčba kuperózy

Inovativní vědecká odpověď pro citlivou, zanícenou pleť s kuperózou. Termín „kuperóza“ označuje stav intenzivního a chronického zarudnutí obličeje nebo špičky nosu s dobře zřetelnými rozšířenými a zvětšenými žilkami. Jedná se o rozšířený problém, v některých případech se může rozvinout do dermatózy, známé jako růžovka, rosacea.
Cena: 950,- Kč

Kosmetické studio DagmaR

DEPIGMENTACE PLETI

Regulace pigmentových skvrn způsobených hormonální poruchou, antikoncepcí, přílišným sluněním bez řádné ochrany, fotostářím, nadužíváním solárií,..
Cena: 950,- Kč

Kosmetické studio DagmaR   -   gsm: 736 655 153   -   e-mail: kosmetika.d@seznam.cz   -   internet: www.kosmetika-olomouc.com
WebDesign grafické studio PEOPLEART